Humphrey Bogart

Humphrey DeForest Bogart

8,5
9 517 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Humphrey Bogart

ale geniusz był w czołowce, a obecnie jest 38... co sie dzieje?? =/

BRYLANT_2

Pamiętam 25 sierpnia 2007 był na 6 miejscu! A teraz...szkoda gadać:-(

Humphrey_Bogart

A teraz jego miejsce dzierży Johnny Depp. Nie zgrzeszę, jeżeli ośmielę się ich porównać?

_K_

Jak na ten portal i jego użytkowników to i tak cud, że wogóle przekroczył próg 1000 głosów.

BRYLANT_2

Humphrey Bogart na 54 miejscu i ciągle spada. Masakra! Powinni odebrać niektórym prawo do głosu!

Eruanriel

Powinni raczej odebrać niektórym prawo do bycia!
Ale jakie znaczenie może mieć demokratyczny ranking? Przecież od początku wiadomo, że czołowe miejsca zajmą ci najpopularniejsi...

Zuchwalec

niektórzy nawet nie wiedzą kto to jest i dlatego to tak wygląda jak wygląda no ale ludzie wolą oglądać karolaka :D
no ale ja sie na filmach nie znam ....według niektórych

Mati_cmg

Gdy tworzyłem posta był 38, Teraz jest 70. Niedługo jeszcze wyleci z setki...

BRYLANT_2

Wylei z setki? Czyli tam gdzie jego miejsce. Napieprzacie się z Deepa, a ten cały Bogart to przecież też amant. I rzeczywiście, grzeszycie porównując ich do siebie. Bogart w porownaniu z Deepem to jedno wielkie zero.

Detka78

Ty chyba dziecko nie wiesz co piszesz...

Depp moglby Bogartowi najwyzje buty czyścić. Jak bys obejrzała takie filmy jak Afrykańska Królowa, Casablanca, czy chociaż Sokół Maltański, zrozumiała byś jaka wielka przepaść dzieli obu panów. Ogranicz Piratów z Karaibów, nie wystawiaj tyle jedynek (na bank wielu filmów ocenionych na 1 nawet nie oglądałaś, jestem pewien) a poźniej zacznij pisać (oby coś mądrego)

ech.. skąd sie tacy w ogole biorą, z czym do ludzi... "Bogart to zero"... ratunku...

BRYLANT_2

Nie muszę ograniczac Piratow z Karaibów. Wystarczy że ograniczę filmy z takimi beztalenciami jak Bogart.
A ty dziecko przestań być kultowa bo ci nie wychodzi

Detka78

Nie mów, że ktoś jest beztalenciem, skoro nie widzialaś z Nim żadnego filmu, droga gimnazjalistko...

BRYLANT_2

Że niby ty oglądałeś. Chyba wam w podstawówce puścili zamiast lekcji. A że takie (s)hity jak Casablanca dają w gratisach do gazet, to mogliście ogladnąć.

Detka78

Oczywiście, że oglądałem. Casablanca to akurat uważam za największe arcydzieło filmowe zaraz po Ojcu Chrzestnym. Natomiast jest jeszcze wiele innych tytułów z udziałem Bogarta, które podałem wcześniej. Czy przed skomentowaniem tego aktora nie było by grzecznie sięgnąc po wymienione przeze mnie wcześniej filmy?

PS. Już wyleciał z setki.

BRYLANT_2

"Casablanca to akurat uważam za największe arcydzieło filmowe zaraz po Ojcu Chrzestnym"


No cóż... Ja mam inne zdanie.
Swoją drogą napieprzacie z Johnny'ego Deppa, że Piraci z karaibów itd. a zapominacie o jego genialnych kreacjach w takich filmach jak: Edward Nożycoręki, Co gryzie Gilberta Grape czy Jeżdziec bez głowy. Bogart NIGDY nie byłby w stanie osiągnąć takiego poziomu grania. On tylko swoją buźką czarował kobiety, i to on był amantem a Depp jest prawdziwym aktorem.

Detka78

Ty, Detko78 śmiesz twierdzić, że Bogart był beztalenciem, a oceniasz 'Harry'ego Pottera' na dziesiątki i 'Bolka i Lolka' na 7...?!
Nikt nie mówi, że Depp jest złym aktorem, wręcz przeciwnie. Mimo to nie powinno się ich porównywać. Reprezentują różne okresy w kinie, a to Bogart miał większy wkład w jakikolwiek rozwój filmów.
Oglądałaś jakikolwiek film z Bogartem? Sama nie wiem co będzie o Tobie gorzej świadczyć - czy to, że nie oglądałaś i wypowiadasz się na ten temat, czy to, że oglądałaś i nie potrafisz dostrzec kunsztu Bogarta.
Bogart już udowodnił, że JEST wielkim aktorem. Mamy rok 2008, a pamięć o nim wciąż żyje. Ciekawe jak długo będzie żyć o Deppie.
Powtarzam, że uważam Deppa za bardzo dobrego aktora, mogę go nawet zaliczyć do ulubionych.
Pozdrawiam i życzę dojrzalszego spojrzenia na filmy.

BRYLANT_2

A kto to wogóle kurde jest? Nigdy o nim nawet nie słyszałem! Wypad z pierwszej setki!!! Znacznie lepsi ludzie są niżej!

Pawel_Tasior

Tylko dlatego , że ty o nim nic nie słyszałeś, nie znaczy ,że musi być poza setką

Pawel_Tasior

Może mój blog pozwoli Tobie poznać Bogarta, zapraszam:
http://www.filmweb.pl/blog/entry/447861/HUMPHREY+BOGART.html

BRYLANT_2

Dla mnie może wylecieć z setki, nie ma problemu. Wg. mnie jest Humphrey jest obok Marlona Brando, Ala Pacino i Roberta De Niro absolutnie najlepszym aktorem w historii kina! Kto widział filmy z jego udziałem to wie. Aktor z innej epoki. Wielki aktor!

BRYLANT_2

164 miejsce!? Jego miejsce jest obok Pacino i DeNiro! ;/

BRYLANT_2

Co tam ranking... Dla mnie i tak jest wielki, nawet poza 100...

BRYLANT_2

Jeżeli chodzi tylko o umiejętności aktorskie, to takiemu Pacino nie dorasta do pięt. Ale jest zajebisty.;-)

użytkownik usunięty
BRYLANT_2

177-to dopiero skandal.

użytkownik usunięty

178 i wciąż spada! O zgrozo!!!














za krótki

BRYLANT_2

Skandal to wypowiedzi niektórych 'znawców' w tym temacie. Taka ignorancja i niewiedza przekracza już wszelkie granice. NASZ KRAJ SCHODZI NA PSY. A wraz z nim społeczeństwo. Dobrze, że są ludzie, którzy pamiętają o takich aktorach. A Johnny Depp to przereklamowany aktorzyna.

Bruce_Lee

Obecnie podskoczył i jest koło 60-tego, może się utrzyma.

BRYLANT_2

Boogie teraz na 53 i do góry - tak trzymac :). Dla mnie 1 z najlepszych aktorów w historii. Depp bardzo dobry, ale zobaczymy co bedzie przed nim, poki co ma szanse dolaczyc do grona tych najlepszych w historii. Bogart to guru i arcymistrz aktorstwa - polecam takze przecztac jego zyciorys i sceny z zycia, ktore sa pare tamatow nizej. Ja po przeczytaniu tego nabrałem do niego jeszcze wiecej szacunku...

Futrzak

Obecnie już 50-ty. Jeszcze trochę, a zacznie zagrażać Deppowi, a to nie jest bezpieczne.

_Andrzej_

Obecnie 14!!! Co to będzie, co to będzie???

_Andrzej_

Ja rozumiem, że Bogart to wielki aktor, ale nie musicie (co poniektórzy) dowodząc jego wspaniałości pisać o Deppie jako "aktorzynie". Fakt, że zagrał w Piratach i że młode dziewczyny zachwycają się jego zewnętrznością, nie oznacza, że jest kiepskim aktorem.

A co do rankingu to po prostu nie trzeba się nim kierować;)

BRYLANT_2

Nie ma co porównywać Bogarta z Deppem nie ta liga. A co to rankingu kurcze ja sie dziwię, że On wogóle się tam znalazł, jak on uzbierał 3000 głosów to jakiś cud. Tacy aktorzy jak Cary Grant, James Stewart, Audrey Hepburn , Marlene Dietrich (i mógłbym z 20 jeszcze wymienić) nawet 1000 nie uzbierali a biją na głowę większość aktorów. To jest ranking popularności a nie gry aktorskiej, a więc nie ma co się denerwować. Pozdrawiam fanów klasycznego kina.

caratheodory

Audrey to akurat ma prawie 5 tys głosów, Katharine nie ma.

_Andrzej_

Zgadza sie chodziło właśnie o Katharine

BRYLANT_2

#13! Niech jeszcze do dziesiątki dojdzie i starczy ;)

exile

11.................................................................

acacia

cuż...Deppa uwielbiam ale nie okłamujmy się,że jego mimika w każdym filmie jest taka sama... nie to co pan
B.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones