Humphrey Bogart

Humphrey DeForest Bogart

8,5
9 517 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Humphrey Bogart

Kiedyś do kina chodziło się na aktora, a nie na film, by zobaczyć jego umiejętności gry aktorskiej; oni nie grali-oni po prostu byli postaciami, w które mięli się wcielić.

Will_Corleone

Sztuczne nażelowane chamy?... kogo masz na myśli?

Rafikii89

chodzi mi głownie o tych ludzi którzy nie dorastają do pięt Bogartowi a uważają się za gwiazdy, a może nie o nich, może o tych, którzy uważają, że grają dobrze, lecz ...Bo albo umie się grać albo nie.

Rafikii89

Mnie ze "sztucznym nażelowanym chamem" to kojarzy się Russell Crowe, ale on jest dobrym aktorem;)

Rafikii89

"Sztuczne nażelowane chamy" moje typy to: Clive Owen, Pierce Brosnan, Matt Damon, Ben Affleck , Ben Stiller, Billy Zane, Matthew McConaughey. Jeszcze paru bym znalazł.

Humphrey_Bogart

"Sztuczne nażelowane chamy" he he, rozwalił mnie ten tekst. Chociaż nie zgodzę się z Billy'm Zanem. To dla mnie bardzo dobry aktor.

Stacy

Russel Crowe to jest naprawde bdb aktor i nie wiem co on ma z "nazelowanego chama"...
Takim aktorem, bardziej jak dla mnie robi sie Brad Pitt. Kiedys mial naprawde fajne filmy, teraz przypomina mi spedalone dziecko i nic wiecej... :/

Will_Corleone

Tak jest sztucznie nażelowanym chamom mówimy zdecydowane NIE!
Niech wróci brylantyna! Ja bym chciał.;p
Mimo, że dzisiaj chodzi się na film (co brzmi dużo lepiej w teorii niż w praktyce) nie na aktora, to wciąż kiedy patrzysz w program tiwi i widzisz coś z gościem pokroju Bogarta albo z nim samym to po prostu musisz to sprawdzić.

Picu

chybaa Twoja

Will_Corleone

Przyznam szczerze, że ja chodzę do kina na aktora, rzadziej na film. I pewnie dlatego niezbyt często bywam w kinie... Pomijając fakt, że większość filmów (a raczej aktorów) wartych obejrzenia można zobaczyć tylko w warszawskich kinach, a ja w Warszawie nie mieszkam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones