Humphrey Bogart

Humphrey DeForest Bogart

8,5
9 511 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Humphrey Bogart

Tylko 18 tematów o legendzie kina , a taki Mroczek(wymoczek) ma ich ponad 50.Co z wami ludzie ? Czy teraz liczy sie tylko serialowa papka
powodująca co najwyżej martwice mózgu?

Pignon

Na to wygląda... niestety :( W dzisiejszych czasach masowy widz nie interesuje się klasyką kina. Przeciętny człowiek wybiera raczej durne seriale, gdzie aktorzy (powiedzmy sobie szczerze) nie wykazują się zbyt dużym talentem :/

Yena

To już nawet nie są aktorzy tylko aktorzyny. I wszędzie te same, za przeproszeniem, mordy, a żadnen nie umie porządnie grać. Uch, aż się gorzej robi jak się na to patrzy.

Pignon

Czy to tłum gospodyń domowych, dzieciarni i wszelkich zabieganych ludzi ma się żucać na klasykę kina? Dla nich wymyslono lekkostrawną papkę telewizyjną!
Czy liczy się ilość tematów, czy może jednak ich jakość? Na stronce Bogarta może nie ma wielu filozoficznych dociekań (a przecież akurat u tego aktora mogłyby być!), ale jednak każdy post składa się przynajmniej ze zdania rozwiniętego...
Naprawdę nie wiem o co biadolić. Zachęcałbym raczej do zformuowania trochę bardziej rozbudowanej refleksji nad "legendą kina". Z wielką chęcią przeczytam, tym bardziej, że sam się zbieram do napisania już dawno (musze jednak wcześniej obejrzeć jeszcze dwa filmy).
Pozdrawiam!

Pignon

Też myślę, że ci dla których "M jak miłość" to najlepszy serial jaki kiedykolwiek powstał, lepiej niech nie piszą jeśli mają napisać jakieś gó**o. A to, że mało ludzi ogląda stare filmy tylko dodaje im uroku.

Pignon

Mroczek-wymoczek :-) Mroczki-wymoczki:-) :-)

Pignon

zgadzam się z wami ;/;/ niestety ludzie wolą durne serialiki niż klasykę ;( Wiem że modzież wogole nie interesuje się i nawet nie zna podstawowych wielkich aktorów, bo sama jestem mloda( co nie znaczy ze nie znam się na klasykach przeciwnie jestem ich wielką fanką :* )A Bogie byl mistrzem w swym fachu :) uwielbiam to have or to not have,casablance,big sleep & wiele wiele innych filmow z jego udzialem :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones