PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32184}

Skarb Sierra Madre

The Treasure of the Sierra Madre
7,8 6 536
ocen
7,8 10 1 6536
8,0 10
ocen krytyków
Skarb Sierra Madre
powrót do forum filmu Skarb Sierra Madre

Nie lubię za bardzo przygodówek itp. ale wskaźnik pokazuje mi 98% w moim guście. Nie
zawiodę się tym filmem? : ) Ile wam pokazuje?

ocenił(a) film na 9
przemyslav07

Nie zwracaj uwagi na gustomierz, bo często pokazuje głupoty.
Nie widzę Twoich ocen, więc ciężko powiedzieć, czy się nie zawiedziesz.
Jeżeli lubisz filmy z H. Bogart-em, to na 99% spodoba Ci się ten film.

ocenił(a) film na 9
grupio

ja oglądając ten film byłem zaskoczony, bo jest zupełnie inny od tych filmów z Bogartem, cczułem się jakbym oglądał film z ostatniej dekady :D

ocenił(a) film na 10
przemyslav07

Jeśli jeszcze nie obejrzałeś, to radzę ci to czym prędzej uczynić.

użytkownik usunięty
przemyslav07

Ulubiony film Clinta Eastwooda - pozycja obowiązkowa. :)

ocenił(a) film na 10
przemyslav07

Powiem tak: olać gustomierze i to, czyim filmem jest ulubiony - to najlepszy film Bogarta, moim zdaniem - obok Casablanki. Niesamowicie realny i wręcz współczesny (i tak już wtedy to był film historyczny bo dział się w latach 20), kapitalna warstwa psychologiczna.

"cczułem się jakbym oglądał film z ostatniej dekady :D"

Coś w tym jest :) Rzadko się zdarza, żeby wiekowa już produkcja była ciągle świeża i aktualna! (wymienić mogę 'Obywatela Kane'a i 'Trzeciego człowieka', może jeszcze kilka innych sobie przypomnę)

ocenił(a) film na 8
Bruce_Lee

A mi gustomierz sprawdza się rewelacyjnie i bardzo rzadko się myli. Mogę na nim polegać.

ocenił(a) film na 9
FILioza

Film rewelacyjny. A jeśli chodzi o gustomierz, to nie wiem skąd macie taki duży procent. U mnie najbardziej polecane filmy mają około 80%.

ocenił(a) film na 8
Kamysto

Ja też najbardziej polecane mam w okolicy 80-85%. Być może wynika to z tego, że dość rzadko oceniam film na "9" i "10".

ocenił(a) film na 9
FILioza

To coś w tym musi być, bo ja podobnie robię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones