PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32184}

Skarb Sierra Madre

The Treasure of the Sierra Madre
7,8 6 536
ocen
7,8 10 1 6536
8,0 10
ocen krytyków
Skarb Sierra Madre
powrót do forum filmu Skarb Sierra Madre

Co się stało ze złotem? Na końcu okazało się, że zmiast niego w workach był piasek.

ocenił(a) film na 9
Gemini_2

Albo ze słabymi napisami oglądałeś, albo poćwicz angielski. Dzieciak, który ich podsłuchał mówił wyraźnie, że bandyci myśleli, iż jest tam piasek (worki z piaskiem miały wg nich rzekomo obciążyć zwięrzęta przed sprzedażą), więc wysypali złoto, które potem rozniósł wiatr. ;)

Yammamoto

Czyli nie odróżnili złota od piasku? Jakieś to naciągane. Poza tym, jak opróżniali te worki, to ja tam też widziałem piasek.

ocenił(a) film na 9
Gemini_2

"Chyba nie spodziewaliście się samorodków wielkości kamieni"...

Zobacz, tak wyglądają samorodki złota. Zwłaszcza te drobne, łatwo pomylić z piachem. Nie mówię już o tych niezbyt inteligentnych złodziejach. W takich miejscach pustynia płata figle organizmowi. Dodaj do tego zmęczenie, odwodnienie, niedożywienie, nie wspominając o tym, co z człowiekiem robią upały. Nie wiem, jak na żywo, ale jakby ktoś mi pokazał takie zdjęcie, z tymi drobinkami, to bym pewnie odpowiedział piach...

http://topstockmillionaire.none1374210382.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2013 /08/gold-nuggets-in-pan.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones