PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8865}
4,5 124
oceny
4,5 10 1 124
Gwiezdne złoto: Kosmiczny szlak
powrót do forum filmu Gwiezdne złoto: Kosmiczny szlak
revelati

Mam ten film na sprzedaż jeśli to ciebie interesuje...

revelati

Film jest praktycznie nieosiągalny, raz jeden widziałem go na DVD w markecie Carrefour za 20 parę złotych. Może to jest kino klasy B ale powinno być dostępne dla kogoś kto chce kupić.

revelati

sam go szukam , jedynie na dvd za 29.99

revelati

Nie warto oglądać obejrzałem w końcu i żałuje wiesz, Rutger Hauer jest świetnym aktorem ale czasem wybiera gnioty. Jest świetny w minach zwracajcie uwagę na to jego fani. Polecam: Tureckie owoce, Nocny Jastrząb, Blade Runner, Zaklęta w Sokoła, Autostopowicz, Poszukiwany żywy lub martwy, Ślepa furia, Krew bohaterów, Obroża, W mgnieniu oka, Śmierć w gigabajtach - reszta to dno moim zdaniem tak mniej więcej może się pomyliłem i czegoś nie dodałem bo po pracy jestem zmęczony.

revelati

Może film nie byłby taki słaby gdyby nie beznadziejna, zbyt głośna, niedopasowana, przeszkadzająca muzyka i ten czarny charakter pożal się boże samuraj. Nisko budżetowce też mogą mieć klimat, tutaj jednak nie wyszło a szkoda bo lepsza ścieżka dźwiękowa i inny czarny charakter - to by wystarczyło żeby film dostał 7 pkt na filmwebie i stal się bardziej popularny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones